Hakkımızda

1993 yılında sektöre giren Nuh Hattat, Gelişen süreç içerisinde Hattat Yazılım olarak Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olmuştur. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir.

29 Yıl Tecrübe

1993 ten beri alanında en güvenilir

10000+ Müşteri

Faaliyetlerimiz tüm Türkiyede

Nuh Hattat Yazılım belirlediği bu hedefler doğrultusunda yeni ve özgün yapıtların meslek mensuplarına sunulması önem ve öncelik verilecektir. Bu kapsamda Nuh Hattat Yazılım işlerinden önce, bilimsel etik kuralları esas alınarak ve alandaki uzman kişileri ile yazılımlarını Siz Meslek Mensuplarına ulaştıracaktır.

Firma Profilimiz

Nuh Hattat Yazılım San. Tic. A.Ş.

Nuh Hattat Yazılım kurulduğu 1993 yılından bu yana faaliyette olup, Hattat Müşavir, Hattat Mevzuat, Hattat E-Arşiv Portal ve Hattat Ymm Otomasyon Programları üzerinde uzmanlaşmıştır.

Ülkemizin seçkin mesleki yazılım firması olan şirketimiz; mevcut Hattat Müşavir, Hattat Mevzuat, Hattat E-Arşiv Portal ve Hattat Ymm Otomasyon Programları ile Muhasebe Mesleği Dünyasındaki kalite ve uygun fiyat anlayışını korumaktadır. Müşavirlik ve Yeminli Mali müşavirlik Mesleğini icra eden tüm Meslek Mensuplarına Nuh Hattat Yazılım SAN. TİC. LTD. ŞTİ. geçmişten gelen;

Güçlü Pazarlama Yapısı,

Uygun Fiyat Anlayışı,

Bilgiyi Doğru yere doğru zamanda ulaştırma yetisi ile;

Türkiye’nin Tüm Bölgelerine 1993’den beri hizmet sunmaktadır. Ülkemizin en geniş coğrafi bölgesine hitap eden firmamız bunun övünç ve kıvancını yaşamaktadır.

Nuh Hattat Yazılım 21. yüzyılın ilk yarısı için hedeflerini belirlemiştir.

Başkanın Yazısı

1993 Yılında meslek mensupları için başladığımız basılı mevzuat ve yayın hizmetimizi 2010 yılıyla birlikte e-mevzuat ve Hattat YMM Otomasyon yazılımı daha sonra da güçlendirilmiş yazılım altyapısı ile meslek mensuplarımıza yardımcı asistanlık hizmeti veren Hattat Müşavir ile taçlandırdık. Yurdumuzun dört köşesinde bize desteklerini sunan tüm meslek camiasına katkıları ve destekleri için teşekkür ederiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ailemiz yarınlara daha umutla ve güvenle bakmaktadır.Bu gün Hattat mevzuat ,Hattat YMM, Hattat E-Arşiv Portal ve Hattat Müşavirlik yazılımlarımızla güvenin adresi olduk. Hem inovasyon hem de yenilenebilirlik özelliğimizin altında kurumsal düşünme felsefemiz yatmaktadır. Başarımızı, daima dürüst iş yapmaya, müşterilerimize ve ortaklarımıza verdiğimiz sözlerimizi tutmaya, katılımcı yönetime, planlı, verimli ve etkin çalışmaya borçluyuz. Her zaman, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, en iyiyi yapmak, en iyi olmak birinci hedefimizdir. Bu anlamda şirketlerimiz yaratıcılık ve yenilikçiliği teşvik eden ortamı hazırlar, iş yapma tarzı ve tatbik ettiği modern yönetim teknikleriyle, katılımcı, adil ve demokratik bir yöntem biçimiyle Ülkemizin örnek kuruluşu olmaya çalışmaktayız.. Zirvedekilerin tercihi olmanın sorumluluğu ile sektörde lider olmayı hedefledik…

Nuh Hattat

Misyon & Vizyon

Hedeflerimiz;

– Muhasebe bilimi alanında uzman olmak,
– En seçkin meslek programlarını Geliştirerek listesini oluşturmak,
– Ekip yaklaşımıyla hareket etmek ve nitelikli Programlarını Meslek Mensuplarına ulaştırmaktır.

Muhasebe alanındaki yeniliklerin ve çağdaş düşüncelerin yansımaları olarak ortaya çıkan bu yapıtların bölgemiz genelinde yaygınlaşması sizin ilginiz ve tercihinizle sağlanacaktır. Bugüne dek verdiğiniz desteğe ve güvene teşekkür ediyor, çalışmalarımıza ivme katan görüş ve önerilerinizin devamını diliyoruz.

1993 yılında sektöre giren Nuh Hattat, Gelişen süreç içerisinde Hattat Yazılım olarak Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olmuştur. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir.

HATTAT YAZILIM
Daha Fazla Uygulama

Markamıza değer katan ürünlerimizi inceleyebilir, size uygun ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.